MORDERSTWA ZNAD WISŁY – RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ!

PRZEDSPRZEDAŻ
„MORDERSTWA ZNAD WISŁY
Tajemnicze i nierozwikłane polskie sprawy kryminalne” Jarosław Molenda
Polskie Milczenie owiec. Po dokładniejszym zbadaniu znaleziska okazało się, że to nie śruba barki zmieliła i oskórowała ciało.
Polska Tragedia na przełęczy Diatłowa. Zdarza się, że malownicze górskie trasy kryją mroczne tajemnice, stając się niemym świadkiem okrutnych zdarzeń…
Polski Kuba Rozpruwacz. Kobiety mordował tym, co miał pod ręką: śrubokrętem, butelką, szprychą.
Wszystkie te sprawy łączy nieznany motyw, ludzka potworność oraz bezradność organów ścigania i sprawiedliwości.
Czy istnieje zbrodnia doskonała? Jak sytuacja polityczna wpływa na przebieg śledztwa? Dlaczego policyjne procedury czasami zawodzą?
Oto zbiór najgłośniejszych, niewyjaśnionych spraw kryminalnych, zarysowany na tle zmieniającej się przez dekady polskiej rzeczywistości. Część z nich to zbrodnie, które na zawsze pozostaną w zakurzonych archiwach, a ich sprawcy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny. Niektóre – mimo że znalazły swój finał na salach sądowych – niosą za sobą więcej pytań niż odpowiedzi.
Książkę do dnia premiery, 14.09 kupicie na stronie REPLIKI 40% taniej! Dodatkowo w zakładce PAKIETY znajdziecie ofertę promocyjną z pakietem trzech książek autora „Morderstwa znad Wisły”, „Rzeźnik z Niebuszewa” oraz „Bikini Killer”!
Linki tutaj:
https://replika.eu/tytul/morderstwa-znad-wisly-tajemnicze-i-nierozwiklane-polskie-sprawy-kryminalne/?fbclid=IwAR3tVcij3v_3rHhbCHr0Dr7OAP9s-GwNpmaZSP79D4hksFiglyjPe0vhpDw

Morderstwa znad Wisły+Bikini Killer+Rzeźnik z Niebuszewa