BIKINI KILLER – PRZEDSPRZEDAŻ!

Charles Sobhraj – mistrz ucieczki. Był jak kameleon – umiał grać zarówno człowieka Zachodu jak i Wschodu, przedstawiciela różnych profesji. Ze względu na swój modus operandi zyskał przydomki „Wąż” i „Bikini Killer”. Podejrzewany nawet o dwadzieścia zabójstw, mordował przede wszystkim na słynnym w latach 60. i 70. szlaku hipisów – w Tajlandii, Nepalu, Malezji, Indiach, polując głównie na zachodnich turystów. Inteligentny i bezwzględny. Jego czarująca powierzchowność kryła mężczyznę zdolnego do najpotworniejszych czynów. Zabijał z zimną krwią. Nie znał litości i nie odczuwał wyrzutów sumienia. Potrafił po mistrzowsku manipulować ludźmi, doskonale zacierał ślady i przez wiele lat wodził policję za nos. Do dziś uważany jest za jednego z najbardziej przebiegłych i niebezpiecznych kryminalistów na świecie.

Wydawnictwo REPLIKA rusza ze sprzedażą i konkursem. Wśród osób, które do 9 czerwca, czyli do dnia oficjalnej premiery, zakupią książkę Jarosława Molendy „Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj – jego życie i zbrodnie” rozlosowana zostanie figurka FunkoPop od Stworki Potworki: – postać Hannibala Lectera z filmu „Milczenie Owiec”. Wysyłka książek już od przyszłego wtorku, 19 maja! Książkę kupicie na stronie wydawnictwa aż 40% taniej! Link do zakupu tu:

https://replika.eu/tytul/bikini-killerseryjny-morderca-charles-sobhraj-jego-zycie-i-zbrodnie/?fbclid=IwAR2LMxzEG_XhYIpuoPZqWM_Wsztq4aAcezrf068Gxe8JaOGRmQYTfjAsDw